درباره ما

سیدحسین قوامی متولد ششم خرداد سال ۱۳۵۸، روزنامه نگار، استاد دانشگاه و مدیر روابط عمومی است.

وی دانش آموخته کارشناسی مهندسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است و فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ در زمینه روزنامه‌نگاری آغاز کرد و تجربه همکاری با روزنامه‌های همشهری، آفرینش، توسعه، جوان، خبرگزاری ایسکانیوز و… را دارد.

وی سابقه عضویت در انجمن روزنامه‌نگاران ایران و فدراسیون بین‌المللی خبرنگاران را داشته و در عرصه خبرنگاری و روزنامه‌نگاری موفق به کسب جوایز فراوانی شده که دریافت هدیه از رئیس جمهور و جشنواره‌های متعدد مطبوعاتی بخشی از آن است.

قوامی از سال ۱۳۸۵ وارد حوزه روابط‌عمومی شده و مدیریت در روابط‌عمومی شرکت‌های خصوصی و برگزاری تعداد بسیاری از رویدادهای فرهنگی و اجتماعی را بر عهده داشته است.

«روابط عمومی» هنر با هم بودن و با هم رسیدن به شرایط بهتر است.

وی از سال ۱۳۹۱ وارد صنعت نفت شده و تجربه برگزاری چندین رویداد ملی از جمله برنامه‌ریزی و برگزاری مراسم افتتاح فاز ۱۲ پارس جنوبی با حضور رییس جمهور (بزرگترین طرح تاریخ صنعت کشور) را در سوابق خود دارد.

وی از مولفان کتاب «استانداردهای روابط عمومی» (+) (+) و نویسنده ده ها مقاله علمی، پژوهشی و تخصصی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی است (+) (+) که به عنوان نمونه مقاله «تاثیر رسانه های نوین بر تولید محتوا و انتقال پیام» به عنوان مقاله برتر در سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی به صورت سخنرانی ارائه شد و مورد تقدیر قرار گرفت (+) (+) (+) (+) و خردادماه ۱۴۰۰ نیز در قالب کتاب «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا» به چاپ رسید. (+)

وی تدریس واحدهای «خبرنویسی»، «هنر و ارتباطات»، «اصول و فنون روابط عمومی» و… را در دانشگاه بر عهده داشته و کارگاه‌های متعددی در موسسات و سازمان های دولتی و خصوص برگزار نموده است.

قوامی در سال ۱۳۹۸ به عنوان ستاره روابط‌عمومی ایران معرفی شد (+) و در سال ۱۳۹۹ نشان ویژه خلاقیت شانزدهمین سمپوزیوم روابط عمومی را به دست آورد.(+)

نویسندگی و کارگردانی چند فیلم کوتاه و مستند (+)، طراحی و گرافیک، نگارش شعر، اجرای همایش‌ها و سمینارها، اجرای برنامه زنده در رادیو و عکاسی از طبیعت و عکاسی اجتماعی گوشه ای از فعالیت های هنری و فرهنگی سیدحسین قوامی است.

 

نوشته ها

مصاحبه ها

پادکست

فیلم ها

مطبوعات

تصاویر

 

وی در شبکه های اجتماعی با نام قلم اندیش (@qalamandish) فعالیت می‌کند.

کس چو حافظ نگشود از رخ اندیشه نقاب

تا سـر زلف سـخن را به قـــلم شـانه زدند

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *