آژیر قرمزی که می شنوید، نشانه تهاجم رسانه ها به واقعیت است!

✍ سیدحسین قوامی: امروز (۲۹ مهر ۱۳۹۶) روزنامه های وطن امروز و شرق برای یک تصویر و رویداد مشترک، دو تیتر کاملا متفاوت منتشر کردند.

درس‌های رسانه‌ای حادثه منا

ارسال شده در: رسانه, ژورنالیسم, علوم ارتباطات | ۰

هنگام بازنشر هر مطلبی باید به یاد داشته باشیم که مخاطب و گیرنده آنچه ما ارسال می‌کنیم ممکن است بستگان و دوستان یکی از همین جان‌باختگان باشد. برای لحظه‌ای باید خودمان را جای آنها بگذاریم و تصور کنیم آنها از … ادامه یافت

دستورالعمل صدور کارت حرفه­ ای روزنامه­ نگاری

دستورالعمل صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری پس از بررسی های کارشناسی تدوین و به صورت پیشنهادی در تاریخ ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۳ روی سایت معاونت امورمطبوعاتی و اطلاع رسانی قرار گرفت. در این مدت طی جلسات متعدد با استادان … ادامه یافت

خبر خوش سخنگوی وزیر فرهنگ به اصحاب رسانه

سخنگوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصویب قانون انتشار و حق دسترسی آزاد به اطلاعات در دولت خبر داد و این اتفاق را یک نوید خوب برای مردم و اصحاب رسانه دانست.

پیش نویس قانون سازمان نظام رسانه ای از منظر دکتر محسنیان راد

در پی درخواست معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اظهار نظر استادان ارتباطات و روزنامه‌نگاری درباره‌ی «پیش‌نویس قانون سازمان نظام رسانه‌ای»، دکتر مهدی محسنیان‌راد نیز دیدگاه‌های خود را در یادداشتی بیان کرده است.

پیش‌نویس قانون سازمان نظام رسانه‌ای جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها پیش نویس قانون سازمان نظام رسانه‌ای جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

اگر مشاور رسانه ای قالیباف بودم …

انتشار ویژه نامه نوروزی همشهری با عکس تمام قد قالیباف بر روی جلدش اتفاق ناخوشایندی در فضای رسانه ای کشور است و قطعا سهمی در افزایش محبوبیت او ندارد.

درخواست بیش از ۷۰۰ روزنامه‌نگار از رئیس جمهو برای بازگشایی انجمن روزنامه نگاران

ارسال شده در: ژورنالیسم | ۰

۷۲۲ نفر از روزنامه‌نگاران کشور طی نامه ای به دکتر حسن روحانی؛ خواستار بازگشایی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران شدند.

سرایت موج توقف انتشار چاپی مطبوعات از آمریکا به اروپا

ارسال شده در: ژورنالیسم | ۰

روزنامه ” لویدز لست” با ۲۸۰ سال سابقه به عنوان یکی از قدیمی ترین نشریات جهان، از انتشار باز ایستاد و از این پس تنها نسخه های اینترنتی آن منتشر و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

1 2